Gazeta Twój Styl miesięcznik

Serwis wyszukanych haseł

Dopadła Cię świńska grypa AH1N1 ? Leż w łóżku i gr

Ciekawy temat...A ja myślę, że sa faceci i taborety. Taboret, jeśli ma zdradzić, i tak zdradzi. A taki facet, który nie ma tego w głowie, nie pójdzie do innej. I nie sądzę, żeby jakiekolwiek staranie się miało tutaj do rzeczy...
I nie dajcie facetom czytać idiotycznych gazet...Same też nie czytajcie...
Ja jestem kobieta uboga (w te przeczytane, oczywiście). Po prostu idąc do kiosku, nie mam co czytać...Wszelkie "Twoje Style", "Panie domu" i tego typu, gdzie są reklamy np. bluzek za 2000tyś, do tego buty za 4tyś itd, uwazam za idiotyczne. Reszta, typu Tina, czy tam coś, są poniżej poziomu oglądania obrazków. Pozostaje mi literatura fachowa typu "Murator" oraz moja ukochana , wyczekiwana, najmądrzejsza gazeta ...miesiecznik "Detektyw".
O tym mięsie było dobre...Też tak uważam...Apetyt rośnie w miarę jedzenia...Daj palec a rękę weźmie...Osoby, która zbyt nadskakuje po prostu się nie ceni. Wiem to po przykładzie z podwórka zawodowego. Jak mam klienta "ostrego". to i termin sie znajdzie szybszy, i inny projekt się przesunie...
Bardzo kocham swojego męża, jest raz lepiej raz gorzej, czasami chcę sie rozwieśc...Ale zdrada??? A gdzie ty wtedy dziubasku miałeś rozum???
Nie wyobrażam sobie, że mój mąż robi TO z inną. Jest to tak intymne, że nie potrafiła bym wybaczyć. I nie potrafiła bym powiedzieć, że to było MOJĄ winą. Żadne zachowanie współmałżonka nie upoważnia drugiego do zdrady.
ebe

Inicjatywa jak najbardziej słuszna, autorzy chcą wykorzystać pustkę jaka jest na rynku ale utrzymać się będzie ciężko. Wiadomo, że wszystko zależy od liczby potencjalnych czytelników czyt. pieniądzy.

Sytuacji z Magic Basketball czy Pro Basketem nie ma co porównywać. To były w zasadzie kalki zachodnich pism, a z tego co się zorientowałem MVP to wyłącznie polski projekt. W dodatku połowa lat 90 to wielki boom na kosza i NBA w Polsce plus Jordan i Bulls. Teraz mamy inne czasy, kosz jest daleko z tyłu za kopaną i trochę z tyłu za siatką.

To co może zabić MVP to internet. Teraz mamy takie czasy, że zamiast książki internet, codziennej gazety internet i zamiast miesięcznika też internet.

Zakładając niezadowalającą ilość nabywców, ważne jest kto to będzie wydawał. Jeżeli jakiś większy koncern to może przez jakiś czas pismo będzie walczyło o swoją pozycję. Jak jest to coś na styl niezależnego projektu (o ile w tych czasach ma ktoś tyle odwagi i jest to w ogóle możliwe) to MVP padnie szybciej niż Gołota w walce z Lewisem.

Ale może będzie dobrze, regularnych(!) czytelników będzie więcej niż komunistów w Chinach i spokojnie MVP się obroni.

Łowiec Polski to taka łowiecka "Trybuna Ludu" . Styl dziennikarstwa oraz obiektywizm przypomina mi ten z czasów późnego Gomułki lub wczesnego Gierka . O jakości publicystyki zawartej w gazecie świadczy międzyinnymi wielkość sprzedaży . Jakoś cisza o sprzedaży "Łowca" na poziomie powyżej 100.000 egz. Ja przestałem czytać "Łowca" trzy lata temu kiedy to wziąłem do ręki krytykowaną "Brać Łowiecką". W moim przekonaniu to bardziej obiektywny miesięcznik , zawierający mniej propagandy a więcej informacji istotnych dla myśliwego czy sympatyka łowiectwa .

Z tygodników czytuję Politykę, dzienników raczej nie kupuję - wyjątek to Gazeta Wyborcza poniedziałkowa z dodatkiem Praca, tak, tak... i piątkowa dla dodatku Co jest grane. Czytuję miesięczniki tzw. kobiece : Twój Styl i Elle. Namiętnie czytam czasopisma teatralne (teatr to moje hobby), przede wszystkim Didaskalia i ostatnio Foyer, sporadycznie kupuję Teatr, jeśli coś mnie zainteresuje i Dialog, który chciałabym kupować stale, ale często brakuje mi kasy. Podobnie to wygląda w przypadku czasopism literackich, co najmniej kilka chciałabym zaprenumerować - jako polonistkę interesuje mnie wiele zgadnień - ale brak funduszy. Kupuję więc nieregularnie Literaturę na Świecie i Nowe Książki.

Ja czytam: In Style, Elle, Bravo, Popcorn. Czasem Twist'a, a jak moja mama kupi jakąś ciekawą gazetę to jeszcze sobie poczytam xD

A jeszcze miesięcznik Reader's Digest

1 nie
2 nie
3 tak
4 tak
5 tak


pytania

1.Zbierasz gazety witch?
2.Oglądasz witch?
3.Zbierasz miesięczniki Styl WITCH?
4.Masz w domu internet?
5.Masz zweierzaka?

To moze ja z innej beczki : moja ulubiona gazeta to :

1. miesiecznik Twój Styl
2. tygodnik Przekrój

Najnowsza fala Polskich Badań Czytelnictwa nie przynosi niespodzianek. Najpopularniejsze w naszym kraju dzienniki to "Gazeta Wyborcza" i "Fakt". Wśród tygodników liderem jest "Tele Tydzień", dwutygodnikom przewodzą "Viva!" i "Z Życia Wzięte", a miesięcznikom - "Claudia" i "Twój Styl".

Jak pokazuje badanie przygotowane dla Wirtualnemedia.pl, po "Gazetę Wyborczą" sięga 18,42 proc. Polaków, a po "Fakt" 16,88 proc. respondentów. Dalej plasują się: bezpłatne "Metro" z czytelnictwem na poziomie 7,91 proc., "Super Express", którego czytanie deklaruje 7,41 proc. pytanych i "Dziennik", który czyta 6,33 proc. badanych.

Najpopularniejszym tygodnikiem jest "Tele Tydzień", który jest czytany przez 37,17 proc. ankietowanych, na drugim miejscu ze znacznie niższym wynikiem (20,46 proc.) znajduje się "Życie na Gorąco", a trzecią lokatę zajęła "Przyjaciółka" (17,07 proc.).
Wśród dwutygodników najpopularniejsze są: "Viva!" (11,84 proc.) i "Z Życia Wzięte" (10,80 proc.).
W kategorii miesięczników, najwięcej respondentów zadeklarowało, że czyta "Claudię" (13,85 proc.) i "Twój Styl" (13,56 proc.).
Spośród trzech notowanych w badaniu dwumiesięczników największym zainteresowaniem cieszy się "Komputer Świat: Twój Niezbędnik", który ma czytelnictwo wynoszące 5,92 proc.
Badanie PBC General na zlecenie Polskich Badań Czytelnictwa Sp. z o.o. zrealizował instytut Millward Brown SMG/KRC. Badanie odbyło się za pomocą techniki CAPI w okresie od października 2007 roku do marca 2008 roku na losowej próbie ogólnopolskiej 23565 osób (przypadków), dobieranej z operatu PESEL i realizowanej do wyczerpania. Podane liczby to wskaźniki CCS - Czytelnictwo Cyklu Sezonowego.

Następujące tytuły nie były badane w podanych falach: "Na Żywo": październik 2007: listopad 2007 (próba 15950), "Party Życie Gwiazd": październik 2007 (próba 19803), "Businessman.pl": październik 2007: luty 2008 (próba 3983). "Futbol.pl": październik 2007: grudzień 2007 (próba 12065), "Magazyn Futbol": październik 2007 (próba 19803), "Super Volley": październik 2007 (próba 19803), "Auto Świat 4x4": październik 2007 (próba 23565).
www.wirtualnemedia.pl


Stare – nowe „Wiadomości Kalwaryjskie”

Ukazał się kolejny numer „Wiadomości Kalwaryjskich”, który jest miesięcznikiem Rady Miejskiej Kalwarii Zebrzydowskiej.

Nowy numer zapowiadany był, jako zupełnie nowa gazeta, jednak przeglądając ostatni numer poza wyglądem graficznym i kolorową okładką nie zauważyliśmy większych zmian, ten numer nie przykuł też naszej uwagi, styl, Rada Programowa pozostała bez zmian, do redakcji doszły dwie osoby, w tym rzecznik prasowy Urzędu

Otrzymałem zaproszenie do udziału w Radzie Programowej, a nasz zespół propozycje publikowania artykułów w Wiadomościach – jednak za tę propozycję podziękowaliśmy.

Uznaliśmy, iż lepszym rozwiązaniem jest budowa od podstaw zupełnie nowej gazety opartej o młody i nowy zespół, obecnie naszą pracę i zaangażowanie skupiamy na portalu NaszaKalwaria.pl i kolejnym projekcie, który już wkrótce wam zaprezentujemy. Już wkrótce zaprezentujemy nową szatę graficzną i nowych ludzi dla nas piszących.

Piszemy o tym gdyż pojawiły się sprzeczne informacje o naszym zespole i pracy dla Wiadomości Kalwaryjskich – podsumowując – Dziękujemy „Wiadomościom” i życzymy im powodzenia :)

Więcej na Stare – nowe „Wiadomości Kalwaryjskie”
Powyżej publikujemy art jaki ukazał sie na www.NaszaKalwaria.pl - i naszą odp. w temacie "Czas na odnowę lokalnej prasy"


Cytat

Ignoti nulla cupido - nieznane nie nęci (nie pragnie się tego, o czego istnieniu nie ma się pojęcia). Owidiusz

Meta