słownk polsko-włoski

Serwis wyszukanych haseł

Dopadła Cię świńska grypa AH1N1 ? Leż w łóżku i gr

Myślę że użytkownikom Gadu Gadu przyda się taka informacja:

"Infobot jest botem informacyjnym dostępnym w sieci Gadu-Gadu. Oferuje prognozę pogody dla 383 miast, słowniki językowe: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, słownik języka polskiego, wyrazów obcych, ortograficzny, Wikipedię, wyniki Lotto, imieniny, program telewizyjny dla 164 stacji, kursy walut oraz informacje o związkach chemicznych.
Aby skorzystać z infobota, musisz w swoim programie IM (takim jak Gadu-Gadu, ekg, Kadu, Konnekt lub innym obsługującym protokół gg) dodać numer gg:3217426."

Więcej informacji na www.infobot.pl

Wszystko powinno zostać uproszczone tak bardzo, jak to tylko możliwe, ale nie bardziej.
Albert Einstein

Chcialem podzielić się z Wami ciekawym wynalazkiem. Jest nim serwis Infobot.
Infobot jest botem informacyjnym Gadu-Gadu oferującym prognozę pogody dla 381 miast, słowniki językowe: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, słownik języka polskiego, wyrazów obcych, bliskoznacznych, ortograficzny, Wikipedię, wyniki Lotto, imieniny, newsy, program telewizyjny dla 224 stacji, kursy walut, skracacz adresów oraz informacje o związkach chemicznych.

Opis i instrukcje znajdziecie na http://infobot.pl


Dzięki za odpowiedź, w sklepach jest nie do zdobycia, ale może ktoś z forum takiego używa? Planowanie treningów po angielsku to duża komplikacja. Proszę o pomoc. Pozdrawimam.

Niestety z instrukcją po polsku będziesz miał problem - teoretycznie wszystko, co jest sprzedawane w RP powinno mieć instrukcję w j.polskim... Tu albo sprzedawca olał ten wymóg, albo CS600 został sprowadzony z zagranicy prywatnym kanałem importowym, no i w tym przypadku instrukcji polskiej nie uświadczysz...

Polar zapewnia instrukcje obsługi w kilku językach tutaj jednak bez j. polskiego. Jeśli znasz duński, holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, włoski, norweski, portugalski, hiszpański, szwedzki to ściągaj instrukcję w tych językach. Jeśli nie, to pozostaje ci albo nauczyć się jakiegoś języka (bardzo praktyczne i użyteczne ), albo samodzielnie przetłumaczyć instrukcję (bardzo możliwe i pouczające - wystarczy chęć i słownik), albo dać komuś instrukcję do przetłumaczenia (prawdopodobnie dość drogo to wyjdzie...)

Ja uczę się polskiego, angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, a ostatnio kupiłam sobie słownik i kurs włoskiego Bardzo podoba mi się ten język. Hiszpański i francuski również są bardzo ładnie brzmiące. Niemiecki może nie jest zbyt piękny , ale i tak to sens mojego zycia . Angielskiego i polskiego nie trawię , ale uczyć się trzeba

Niestety znalezienie dobrego tłumacza obcojęzycznego jest nie lada wyzwaniem, nawet jeśli chodzi o komercyjne rozwiązania. Z bezpłatnych tłumaczy angielsko-polskich (i polsko-angielskich) mogę polecić:
lTłumacz Google - chyba najlepszy bezpłatny tłumacz online. Obsługuje wiele języków (w tym angielski i polski), oferuje tłumaczenie pojedynczych słów, zdań a także dokumentów i stron internetowych.l lLingoes Translator - darmowy, prosty w użyciu tłumacz wielojęzykowy. Umożliwia tłumaczenie pojedynczych słów, zdań, zaznaczonego tekstu oraz stron internetowych. Program obsługuje ponad 80 języków w tym angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski, grecki, szwedzki, turecki, chiński, japoński, koreański, polski, arabski, hebrajski, wietnamski, tajski i wiele innych.l lAPIS tłumacz - bardzo prosty tłumacz angielsko-polski i polsko-angielski. Słownik posiada w swojej bazie ponad 70 000 słów, z każdym dniem baza jest aktualizowana. Każdy użytkownik może dodać swoje tłumaczenie. Działa w systemowym tray'u.l

Do not Link
Jest to wielojęzyczny słownik, niestety nie zawiera polskiego ale myślę, że komuś może się przydać czasem nawet z angielskiego lub na angielski coś przetłumaczyć.
Program zawiera języki:
Angielski, Francuski, Hiszpański, Holenderski, Niemiecki, Włoski, Hebrajski, Portugalski, Szwedzki, Duński, Norweski, Bułgarski, Rosyjski, Łaciński i Czeski.
Interface dostępny w języku Angielskim, Francuskim, Holenderskim, Niemieckim, Włoskim i Czeskim.
Możliwość tworzenia własnych słowników do programu: Do not Link
Testowane na 8100 oraz 8300 działa idealnie z klawiaturą qwerty.

Babylon Pro 7.0.3.8 MultiLang


http://a1709.g.akamai.net/7/1709/253...enshot_eng.png

Babylon 7 to aplikacja posiadająca funkcjonalność zarówno profesjonalnego słownika jak i tłumacza. Słownik obejmuje swym zakresem 75 języków z czego funkcją Text Translation, posiadającą opcję dwukierunkowego tłumaczenia, objętych jest 17 najbardziej rozpowszechnionych na globie (m. in. angielski, chiński, rosyjski, niemiecki, hiszpański czy francuski). Babylon oferuje swoim użytkownikom szeroki zakres słowników z najlepszych wydawnictw, w tym Oxford University Press, Britannica, Merriam-Webster, Larousse, Vox, Langenscheidt, Pons i Taishukan. Poza tym, aplikacja posiada również funkcję przeliczania walut według aktualnego kursu i możliwość dodawania własnych słowników do bazy.

Lista języków objętych funkcją dwukierunkowego tłumaczenia:
Angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, portugalski, japoński, hebrajski, chiński tradycyjny, chiński uproszczony, holenderski, rosyjski, koreański, turecki, arabski, perski, ukraiński i polski.

Link wygasł na serwerze

Paczka 23 słowników na telefon.Format[.jar]

Lista słowników:

Słownik polsko-angielski
Słownik angielsko-polski
Słownik polsko-czeski
Słownik czesko-polski
Słownik polsko-francuski
Słownik francusko-polski
Słownik polsko-hiszpański
Słownik hiszpańsko-polski
Słownik polsko-niemiecki
Słownik niemiecko-polski
Słownik polsko-rosyjski
Słownik rosyjsko-polski
Słownik polsko-włoski
Słownik włosko-polski
Słownik polsko-fiński
Słownik fińsko-polski
Słownik polsko-norweski
Słownik norwesko-polski
Słownik polsko-szwedzki
Słownik szwedzko-polski
Słownik polsko-duński
Słownik duńsko-polski
Słownik polsko-holenderski
Słownik holendersko-polski

Kod: http://hotfile.com/dl/7692881/ec62652/sowniki.rar.html

Paczka słowników na telefon [.jar]
  Paczka 23 słowników na telefon.Format[.jar]

Lista słowników:

Słownik polsko-angielski
Słownik angielsko-polski
Słownik polsko-czeski
Słownik czesko-polski
Słownik polsko-francuski
Słownik francusko-polski
Słownik polsko-hiszpański
Słownik hiszpańsko-polski
Słownik polsko-niemiecki
Słownik niemiecko-polski
Słownik polsko-rosyjski
Słownik rosyjsko-polski
Słownik polsko-włoski
Słownik włosko-polski
Słownik polsko-fiński
Słownik fińsko-polski
Słownik polsko-norweski
Słownik norwesko-polski
Słownik polsko-szwedzki
Słownik szwedzko-polski
Słownik polsko-duński
Słownik duńsko-polski
Słownik polsko-holenderski
Słownik holendersko-polski


Kod: http://hotfile.com/dl/7692881/ec62652/sowniki.rar.html

Dictionary 2000 4.0
  Free download Dictionary 2000 4.0 | Pobierz za darmo Dictionary 2000 4.0

Ta aplikacja to rozbudowany, darmowy wielojęzyczny słownik. Program obsługuje następujące języki: polski, rosyjski, włoski, hiszpański, angielski oraz francuski. Program tłumaczy wybrane przez nas słowo miedzy dwoma językami wybranymi przez nas z programu. Program tłumaczy najważniejsze słówka oraz frazy.

Pobierz program Dictionary 2000 4.0 Kod: http://www.kinga.jawnet.pl/dict2000.zip

Buszując w sieci natknęłam się na http://www.mojageneracja.pl/3217426/ Potem przeczytałam informacje na stronie http://www.infobot.pl/ Bałam się takich programów (bo nigdy nie wiadomo, co to jest ;) ), ale dodałam nr do listy gg i sprawdziłam. To działa :)

Cytat:
Infobot jest botem informacyjnym oferującym prognozę pogody dla 381 miast, słowniki językowe: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, słownik języka polskiego, wyrazów obcych, bliskoznacznych, ortograficzny, Wikipedię, wyniki Lotto, imieniny, program telewizyjny dla 224 stacji, kursy walut oraz informacje o związkach chemicznych.


Cytat

Ignoti nulla cupido - nieznane nie nęci (nie pragnie się tego, o czego istnieniu nie ma się pojęcia). Owidiusz

Meta